VIDEO/ Tottenham afrohet me zonën Champions

schedule22:29 - 2 Dhjetor, 2021

schedule 22:29 - 2 Dhjetor, 2021

Tottenham vijon rezultatet pozitive me Conten.

Ekipi lodinez ka mposhtur 2-0 në shtëpi Brentdord.

Ndeshja u zhbllokua në minutën e 12 falë një autogoli të Canos në minutën e 12′, ndërsa Son Heung-Min dyfishoi shifrat në minutëne 65′. SHIKO GOLAT KETU:

Pas 14 javësh dhe me një ndeshje më pak, skuadra e Contes mban vendin e 6 me 22 pikë, vetëm 2 pikë larg zonës Champions. /abcnews.al/