VIDEO/ Toni Kroos zgurdullon sytë, Reali “prezanton” cirkuitin e çmendur stërvitor

schedule15:13 - 13 Nëntor, 2020

schedule 15:13 - 13 Nëntor, 2020

Klubi i Real Madrid ka postuar ditën e sotme në “Instagram” një video jo të zakonshme nga ato që jemi mësuar të shikojmë. Bëhet fjalë për një cirkuit ushtrimesh jashtë normales, të cilat ekzekutohen në mënyrë perfekte nga një skiator.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Real Madrid C.F. (@realmadrid)

Bëhet fjalë për zvicerianin Andri Ragettli, i cili na ka lënë të gjithë pa fjalë, përfshirë këtu dhe Toni Kroos. Mesfushori madrilen ka mbetur i habitur nga performanca e 22-vjeçarit dhe nuk ka nguruar ta shprehë atë përmes një komenti me figura emocionale në postimin e Realit. /abcnews.al