VIDEO/ Tiki Taka në Santiago Bernabeu, Barcelona shpartallon Realin

schedule22:10 - 20 Mars, 2022

schedule 22:10 - 20 Mars, 2022

Barcelona është në superfuqi në këtë El Clasico dhe sapo ka shënuar edhe golin e tretë.

Një aksion spektakolar në minutën e 48-të, Ferran Torres dërgon topin në rrjetë./ h.ll/abcnews.al