VIDEO/ Tifozët izraelitë “pushtojnë” rrugët e Torinos, Juventus pret sot Maccabi Haifa

schedule17:54 - 5 Tetor, 2022

schedule 17:54 - 5 Tetor, 2022

Sot në mbrëmje Juventus pret në shtëpi ekipi izraelit, Maccabi Haifi, ndeshje e vlefshme për grupet e Champions League.

Ndeshja po afron dhe shikohet qartë ku një grup prej shumë tifozësh izraelitë po qarkullojnë në rrugët e qendrës së Torinos, siç mund të shihet edhe nga pamjet./ h.ll/abcnews.al