VIDEO/ Tifozët e Arsenal të dashuruar pas Xhakës: U gëzova kur dëgjova atë që ndodhi sot

schedule20:07 - 18 Shtator, 2022

schedule 20:07 - 18 Shtator, 2022

Tifozët e Arsenalit tashmë janë të dashuruar pas Granit Xhakvs.

Ai ju ka dërguar një mesazh personal për tifozët e klubit pas fitore ndaj Brentford.

Xhaka tha: “Hej djema, jam Graniti. Fitore e madhe, faleminderit për mbështetjen tuaj. Ju keni qenë të mrekullueshëm, por u gëzova edhe kur dëgjova atë që ndodhi sot, ku në kor bërtitët emrin tim. Është një ditë shumë, shumë e veçantë dhe faleminderit përsëri, shihemi së shpejti”. /abcnews.al/