VIDEO/ Sidrit Bejleri uron të bijën për ditëlindje, ndan momentin emocionues nga 2-vjetori

schedule12:27 - 14 Qershor, 2021

schedule 12:27 - 14 Qershor, 2021

Këngëtari i njohur shkodran, Sidrit Bejleri është një ndër artistët më të dashur nga publiku shqiptar.

Ai është shumë aktiv në muzikë, njëherazi gjen kohë dhe për familjen. Sidriti është shumë i lidhur me tre fëmijët e tij, të cilët i kushton orë të veçanta.

Së fundmi, vajza e tij, Ejna ka pasur ditëlindjen dhe babi Sidriti ka ndarë me të gjithë ndjekësit momentin special të fikjes së qirinjve dhe padyshim të dy, babë e bijë kanë menduar një dëshirë.

“Jetë të gjatë e me vepra të mira Ejna!”, ka shkruar Bejleri si urim për 2-vjetorin e së bijës./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by sidritbejleri (@sidritbejleri)