VIDEO/Si t’i vishni jelekët në jetën tuaj të përditshme për të përmirësuar stilin?

schedule22:45 - 28 Shtator, 2022

schedule 22:45 - 28 Shtator, 2022

Jeleku është një veshje e cila është bërë virale muajt e fundit dhe e veshim gjithnjë e më shumë në përditshmërinë tonë. Valeria Lipovetsky na tregon 4 mënyra për ta veshur dhe për të bërë paraqitje unike.

#1. Kombinoni xhinset tuaja me një këmishë të bardhë, jelek dhe kompletoni look-un me një pallto elegante në tonalitete dheu.

#2. Vishni minifundin tuaj të preferuar me një këmishë dhe një jelek dhe shtoni një palë çizme perëndimore në veshje.

#3. Përshtatni jelekun tuaj me një palë pantallona të shkurtra dhe një xhaketë sportive, me çizme dhe një çantë mikro.

#4. Vishni xhinset tuaja me një këmishë dhe jelek me stampa për një pamje direkt nga vitet ’70.

Shikoni të gjitha pamjet e Valeria Lipovetsky në videon më poshtë. Cila ju pëlqen më shumë dhe cilën do ta vishnit më lehtë në jetën tuaj të përditshme?/abcnews.al