VIDEO/ Shokët i punojnë një rreng, shikoni si trembet braziliani Neymar

schedule10:57 - 22 Janar, 2020

schedule 10:57 - 22 Janar, 2020

Neymar ka rënë pre e një rrengu të shokëve të skuadrës së tij te PSG. Paredes është ai që dyshohet se e ka bërë të gjithë, por mund të jetë orkestruar gjithçka edhe nga Angel Di Maria. Gjithsesi kjo pak rëndësi ka.

Sulmuesi brazilian, pasi ka shkuar në dhomat e zhveshjes i është drejtuar dollapit të tij dhe mbi rrobat e tij ka qenë surpriza: një gjarpër plastik. Neymar është trembur fillimisht dhe më pas nuk kanë munguar edhe ofendimet.

Pak sekonda “tërbim” dhe vendin e morën të qeshurat e brazilianit dhe të shokëve të tij. Një moment gazmor, që Paredes e ka postuar në rrjetet sociale. /abcnews.al