VIDEO/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shoqërojnë vajzën për në shkollë, dalin pamjet e veçanta

schedule10:44 - 15 Shtator, 2020

schedule 10:44 - 15 Shtator, 2020

Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës.

Mirëpo, ky vit ka pasur edhe frikën e krijuar nga pandemia Covid-19 dhe prindërit ndryshe nga çdo vit tjetër janë kujdesur dyfish për fëmijët.

Një prej fëmijëve që nisi këtë shtator shkollën është edhe Hera, vogëlushja e këngëtares Rezarta Shkurta dhe nipit të ish-diktatorit, Ermal Hoxha.

Në këtë ditë speciale, ajo është shoqëruar nga të dy prindërit për në shkollë dhe ky moment s’mund t’i shpëtonte Rezartës pa realizuar një super video.

Ajo ka ruajtur momentin emocionues të kësaj dite, duke shkruar krahas videos së publikuar fjalët më të veçanta për Herën.

“Te duam aq shume sa nuk e dinim qe shpirti mund te donte. Gezuar diten e 1 te shkolles bebja jone, mami dhe babi nuk mund te enderronin me bukur sesa zoti i dhuroj”, ka shkruar Rezi.l.k/abcnews.al