VIDEO | PSG shënon sërish, Neymar-Mbappe fundosin St. Etienne

schedule21:51 - 15 Dhjetor, 2019

schedule 21:51 - 15 Dhjetor, 2019

Paris St-Germain ka shënuar dhe golin e dytë në takimin kundër St. Etienne, pak sekonda para fundit të pjesës së parë. Pas supergolit të Paredes, ishte radha e sulmuesit të talentuar, Kylian Mbappe që të shënonte.

Francezi merr një pasim të shkëlqyer nga Neymar dhe i vetëm përballë portierit, nuk mund të gabonte. St. Etienne ka dhe një lojtar më pak në fushën e lojës dhe kjo sfidë, duket e fituar nga kampionët në fuqi./abcnews.al