VIDEO/ PSG e pandalshme, “parisienët” shënojnë të tretin ndaj Marseille

schedule21:58 - 24 Shtator, 2023

schedule 21:58 - 24 Shtator, 2023

Me nisjen e pjesës së dytë, “gjigandët” francezë të Paris Saint-Germain janë hedhur menjëherë në sulm për të gjetur dhe golin e tretë të sfidës, gol të cilin e kanë gjetur.

Një krosim fantastik në zonën e Marseille, nga “fantazisti” francez, Ousmane Dembele kapet bukur me kokë nga “bomberi” portugez, Gonçalo Ramos, i cili me një goditje të lehtë dërgon topin në rrjetën kundërshtare. Rezultati shkon në 3 me 0. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: