VIDEO/ Predhë nga Dani Alves, Barcelona ‘shpartallon’ Atleticon

schedule17:28 - 6 Shkurt, 2022

schedule 17:28 - 6 Shkurt, 2022

Barcelona është rikthyer në një formë të jashtëzakonshme.

Dani Alves ka shënuar golin e katërt me një goditje bombastike në kufi të zonës së portierit. Topi ishte shumë i shpejtë dhe Oblak nuk arriti dot ta priste.

Barcelona 4-1 Atl Madrid/ h.ll/abcnews.al