VIDEO/ Plas grushti mes të rinjve në Paskuqan

schedule22:14 - 17 Maj, 2022

schedule 22:14 - 17 Maj, 2022

Disa të rinj janë zënë në rrugë këtë mbrëmje në Paskuqan.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Abcneës.al të rinjtë janë zënë në afërsi  të urës së re në Paskuqan. Ndonëse aty pranë ka qenë një patrullë policie, të rinjtë nuk janë shqetësuar aspak dhe kanë vijuar konfrontimin fizik. Menjëherë më pas ka ndërhyrë policia.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja e këtij sherri mes tyre.

/abcnews.al