VIDEO/ Palestër dhe “Michael Jackson”, kura e Neymar!

schedule10:43 - 9 Nëntor, 2019

schedule 10:43 - 9 Nëntor, 2019

Pas një kohe të gjatë jashtë fushave, duket se Neymar është drejt rikthimit. Problemin në këmbë ai duket se e ka lënë pas dhe tek francezët besojnë se ai do të jetë i gatshëm për sfidën kundër Realit në Champions. Neymar është aktivizuar në 5 ndeshje këtë sezon, ku ka shënuar dhe 4 gola.

Braziliani këtë herë e ka marrë shumë seriozisht, ku është duke u stërvitur në palestër për të arritur në formën e tij më të mirë. Ai së bashku me përgatitësit e tij atletikë kanë vendosur të punojnë forcë duke e miksuar dhe me boks. 27-vjeçari nuk i mungon as muzika braziliane gjatë stërvitjes, ku madje imiton dhe Michael Jackson në lëvizje. /abcnews.al

View this post on Instagram

@neymarjr closing in on his @psg come🔙 with some hard work 💪 @otro

A post shared by 433 (@433) on