VIDEO/ Një kroat protagonist, Kukësi përmbys Kastriotin

schedule18:07 - 19 Shtator, 2021

schedule 18:07 - 19 Shtator, 2021

Ndeshja mes Kukësit dhe Kastriotit po dhuron spektakël në “Elbasan Arena”, teksa me nisjen e pjesës së dytë është shënuar goli i tretë.

Kukësi ka arritur të përmbysë Kastriotin me nisjen e pjesës së dytë, pasi e para u mbyll në barazim 1-1.

Kroati Edi Basa ka tundur rrjetën në minutën e 47 pas një hezitimi të mbrojtjes së Kastriotit. /abcnews.al