VIDEO/ Napoli mposht Romën dhe merr “arratinë”

schedule22:47 - 29 Janar, 2023

schedule 22:47 - 29 Janar, 2023

Napoli nuk njeh rivalë në Serie A. Skuadra e Spallettit ka mposhtur 2-1 në shtëpi Romën duke marrë arratinë.

Golat për vendasit u realizuan nga Osimhen 17′, Simeone 86′, El Shaarawy 75′.

Napoli mban kreu me 53 pikë, plot 13 pikë larg ndjekësit më të afërt Interi. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/