VIDEO/ Milani triumfon ndaj kroatëve

schedule20:34 - 14 Shtator, 2022

schedule 20:34 - 14 Shtator, 2022

Milani ka fituar pa probleme 3-1 ndaj Dinamo Zagreb në ndeshjen e dytë të  fazës së grupeve në Champions League.

Golat për kuqezinjtë u realizuan nga Giroud 45′, Saelemaekers 47′, dhe Pobega 77′, ndërsa miqtë kishin ngushtuar më parë shifrat me Orsic 56′.

Milan mban vendin  e parë në Grupin e E me 4 pikë. /abcnews.al/