VIDEO/ Milani rrëmben vendin e parë në Serie A

schedule22:53 - 26 Tetor, 2021

schedule 22:53 - 26 Tetor, 2021

Milani mposht Torinon 1-0 dhe ngjitet në krye të Serie A.

Nëntë fitore dhe një barazim për kuqezinjtë e Piolit q tani kanë 28 pikë, tre më shumë se Napoli.

Ndeshja në San Siro u vendos nga goli i Olivier Giroud në minutën e 13-të të pjesës së parë. /abcnews.al/