VIDEO/ Milani “pickon” Atleticon, Sheriff shënon dhe shtang “Bernabeun”

schedule21:29 - 28 Shtator, 2021

schedule 21:29 - 28 Shtator, 2021

Milani ka arritur të tundë rrjetën në superfsidën tjetër të kësaj nate Championsi. Raphael Leao ka tundur rrjetën në minutën e 20.

 

Tashmë Milani do duhet të luftojë për ta mbrojtur këtë rezultat, gjë që nuk e bëri ndaj Liverpool. Ndërkohë Sheriff Tiraspol vazhdon të një mrekulli.


 

Moldavët, që mundën Teutën në raundin e parë të Champions League, i kanë shënuar Real Madridit në “Santiago Bernabeu”. /abcnews.al