VIDEO/ Milani kalon në avantazh përballë Bolognas

schedule21:08 - 23 Tetor, 2021

schedule 21:08 - 23 Tetor, 2021

Milani ka zhbllokuar rezultatin përballë Bolognan në minutën e 17 me sulmuesin Leao.

Ndeshje është duke u zhvilluar në kuadër të javës së nëntë te Serie A dhe “kuqzinjtë” me këtë rezultat pozicionohen në krye me 25 pikë. /abcnews.al