VIDEO/ Messi fluturoi për në Ibiza, ku Ronaldo po pushon prej disa ditësh

schedule22:38 - 28 Qershor, 2022

schedule 22:38 - 28 Qershor, 2022

Sigurisht, aty ishte edhe Fabregas. Por përveç Cesc, mesfushori i Barcelonës, Ferran Torres, është ndër ata që po shijojnë pushimet e Leo Messit në Ibiza.

Lojtarët u argëtuan në Festivalin e Muzikës Ushuaia, ku DJ-të me famë botërore David Guetta, Martin Garrix dhe Calvin Harris performuan hitet e tyre.

Ferran, 22 vjeç, është parë në videon e fundit të argjentinasit në Instagram me Fabregas dhe të dashurën e tij. Vlen të theksohet se edhe vajza Ferrana Syrah është një nga vajzat e Luis Enrique.

Pak ditë më parë, Cristiano Ronaldo dhe gruaja e tij u panë aty në Ibiza.

Interesant është fakti se aty ka qenë i pranishëm edhe legjenda e Bayern Munich, Franck Ribery, i cili ka diskutuar aktivisht për diçka me Leon. /abcnews.al/