VIDEO/ Me Ferrari dhe në sfond muzikën e Noizy-t, Florian Marku rikthehet si kampion në Tiranë

schedule17:28 - 1 Tetor, 2021

schedule 17:28 - 1 Tetor, 2021

Florian Maku na bëri krenar pak ditë më parë duke mposhtur në kategorinë IBF, ukrainiasin, Maxim Prodan.

Duke u rikthyer si kampion, ai ka shpërndarë një video në rrjetet sociale duke udhëtuar me Ferrari në rrugët e Tiranës, teksa në sfond dëgjohet muzika e Noizy-t, “Jena Mbretër”.

Në fakt Marku dhe Noizy janë miqë të vjetër, madje ky i fundit e ka mbështur edhe me një këngë të dedikuar para se të ndeshje me boksierin ukrainas, Maxim Prodan. /abcnwes.al/