VIDEO/ Mbyllet pjesa e parë, sfidë e “çmendur” mes Kukesit dhe Teutes

schedule17:42 - 3 Tetor, 2021

schedule 17:42 - 3 Tetor, 2021

Pjesa e parë mes Kukësit dhe Teutës ka dhuruar spektakël në Elbasan Arena duke u shënuar plot 5 gola.

Teuta ndëshkon Kukësin në rastin e saj të parë me Albano Aleksin, por Kukësi kundërprgjigjet me 2 gola të shpejtë me autor, Vitor Feijao 12′, dhe Taipi 27′.

Kur u mendua se verilindorët do ta kishin të lehtë, Djemtë e Detit realizuan 2 gola të tjerë, fillimisht barazoi Plaku 32′ dhe Koubemba 44′. /abcnews.al/