VIDEO/ Marokenët nuk ndalojnë, En-Nesyri dyfishon shifrat

schedule16:26 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 16:26 - 1 Dhjetor, 2022

Maroku nuk ka ndaluar sulmet ndaj Kanadasë, ku ka gjetur dhe golin e dytë.

Yusuf En-Nesyri arriti të gjejë rrugën e rrjetën me anë të një goditjeje potente.