VIDEO/ Manchester City merr “superxhiro”, Gundogan trefishon rezultatin

schedule14:49 - 1 Prill, 2023

schedule 14:49 - 1 Prill, 2023

City duket se është futur me mentalitet komplet tjetër në pjesën e dytë.

Pasi De Bruyne përmbysi shifrat, Gundogan shënon edhe golin e tretë, duke e dërguar rezultatin në 3-1.

Në minutën e 54-të, topi u përplas brenda zonës së Allison dhe Gundogan u gjend aty pranë për ta dërguar topin në rrjetë./ h.ll/abcnews.al