VIDEO/ Lille shkarkon Ben Arfa

schedule17:36 - 8 Prill, 2022

schedule 17:36 - 8 Prill, 2022

Asgjë nuk po shkon mirë për Hatem Ben Arfa. I përfshirë në një grindje me trajnerin e tij Jocelyn Gourvennec pas barazimit të pranuar në shtëpi kundër Girondins de Bordeaux, mesfushori sulmues 35-vjeçar mund të shihte që koha e tij në Lille të shkurtohej.

I pranishëm në një konferencë për mediat këtë të premte, tekniku verior nuk e ka kursyer lojtarin i cili është përgjigjur prerë në rrjetet e tij sociale.

Dhe sipas informacioneve nga RMC Sport , Lille ka vendosur të shkarkojë francez  me 15 paraqitje (2 gola). /abcnews.al/