VIDEO/ Konfirmohet goli, Tottenham barazon në derbi

schedule19:03 - 14 Gusht, 2022

schedule 19:03 - 14 Gusht, 2022

Tottenham ka barazuar në derbin e Londrës kundër Chelsea, me anë të Hojbjerg.

Mesfushori i shtangu vendasit me një goditje në minutën e 68-të, ndërkohë që pati edhe tension mes Tuchel dhe Conte.

GOLI