VIDEO/ Kënga që mezi e kemi pritur, Mozzik dhe Elvana Gjata bashkojnë forcat

schedule10:26 - 27 Janar, 2022

schedule 10:26 - 27 Janar, 2022

Reperi i njohur, Mozzik dhe këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Elvana Gjata, kanë bashkuar forcat.

Mbrëmjen e djeshme, ata kanë publikuar projektin e ri muzikor me titullin “S’ka”. Kjo këngë që është pjesë e albumit të ri të artistit të quajtur, “Lamboziki”.

Teksti është shkruar nga vetë reperi, kurse për producimin u përkujdes Rzon së bashku me Pëllumb beats.

Videoklipi ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, Entermedia./abcnews.al