VIDEO/ Kapitullon Kastrioti, Feijao shënon të dytin personal

schedule15:01 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 15:01 - 4 Dhjetor, 2021

Teksa po luhet pjesa e dytë e sfidës mes Kukesit dhe Kastriotit është shënuar edhe goli i tretë i takimit.

Skuadra e verilindore ka arritur të shënojë në minutën e 51 me anë të Feijao, i cili shënon edhe të dytin personal.

Aksion spektakolar i verilindorëve. Me një kundërsulm të shpejtë, topi hapet në krahun e majtë për Milunoviç i cili harkon në mënyrë perfekte në qendër ku Feizhao me kokë çon sferën në rrjetë.

/f.a/abcnews.al