VIDEO/ Kallaku fajëson gjyqtarin, stjuardët evitojnë përplasjen mes tyre

schedule19:56 - 26 Nëntor, 2021

schedule 19:56 - 26 Nëntor, 2021

Partizani arrit të fitonte kundër Teutës me shifrat 2-1. Në këtë sfidë kishtë gjithçka, kartona të kuq dhe kontestime për penallti.

Kapiteni i teutës gjithë zemërimin e tij e kishte më gjyqtarin kryesorë të ndeshjes Kreshnik Bajramaj. Sherif Kallaku  nuk u përmbjat dhe menëjher pasi mbaroi ndeshja shkoi drejt kryesoruit të ndeshjes duke i ëkrkuar edhe llogari për penalltinë e dhënë në favor të demave si dhe për kartonin e kuq të dhënë për Albano Aleksin.

U desh ndërhyrja e stjuardëve të qetësonin Kallakun që u pa mjaft i irrituar.


/f.a/abcnews.al