VIDEO/ Ibra dhe Messias rikthejnë Milanin te fitorja, Napoli turpërohet keq fare

schedule22:47 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 22:47 - 1 Dhjetor, 2021

Milani është rikthyer te fitorja në Serie A duke mposhtur 0-3 Genoan me golat e Ibra 10′, Messias 45′ 61′. SHIKO GOLAT E MILANIT.

Kuqezinjtë mbajnë vendin e dytë me 35 pikë, një pikë më pak se Napoli kryesues. SHIKO GOLAT E NAPOLIT.

Ndërkohë, Napoli ka shpërdoruar avantazhin e dyfishtë me golat e Ruiz dhe Mertens, pas Sassuolo barazoi me Scamacca dhe Ferrari. /abcnews.al/