VIDEO/ Holanda realizon një tjetër gol magjik ndaj Polonisë

schedule22:09 - 22 Shtator, 2022

schedule 22:09 - 22 Shtator, 2022

Holanda ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Polonisë.

Në minutën e 60-të, Bergwijn merr topin i vetëm dhe me një pasim të shpejtë me Janssen, realizojnë një aksion të bukur ku topi përfundon në rrjetë./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin