VIDEO/ Holanda kalon në avantazh, Gapko nuk di të ndalet

schedule16:26 - 29 Nëntor, 2022

schedule 16:26 - 29 Nëntor, 2022

Holanda ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Katarit.

Në minutën e 26-të, tulipanët ndërtojnë një aksion të bukur dhe ylli i tyre, Gapko, finalizon me sukses./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin