VIDEO/ Gafë e Jorginho-s, Man. United zhbllokon rezultatin në “Stamford Bridge”

schedule18:42 - 28 Nëntor, 2021

schedule 18:42 - 28 Nëntor, 2021

Manchester United ka zhbllokuar rezultatin ndaj Chelsea në “Stamford Bridge” në minutën e 49 me Sancho.

Talenti i “Djajve të Kuq” përfitoi nga një top i gabuar i Jorginhos për të kaluar të tijët në avantazh.

Kujtojmë që Ronaldo për United dhe Lukaku për Chelsea janë ende në stol.

Shikojeni  KËTU golin. /abcnews.al