VIDEO/ Gabimi i Gjimshitit në fillim, Neymar e Mbappe s’u besojnë syve

schedule21:49 - 12 Gusht, 2020

schedule 21:49 - 12 Gusht, 2020

Berat Gjimshiti nuk e largoi dot si duhet një top në minutën e tretë të ndeshjes me PSG dhe Neymar ishte ai që kontrolloi topin dhe përparoi drejt portës së Atalantës.

Sulmuesi brazilian, edhe pse i vetëm me Sportiello, e dërgoi topin jashtë kuadratit dhe nuk u besoi dyve. Duart në kokë edhe Kylian Mbappe dhe të gjithë lojtarët e tjerë në stol. Neymar gaboi edhe një herë tjetër, i vetëm me portierin. /abcnews.al