VIDEO/Fifi paralajmëron “trauma”, bashkon “forcat” me një tjetër artist të njohur

schedule15:19 - 30 Shtator, 2022

schedule 15:19 - 30 Shtator, 2022

Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë aktive në tregun muzikor. Ajo herë pas here publikon këngë të reja, të cilat pëlqehen gjithmonë nga publiku.

Së fundmi, Fifi përmes një video në Instagram, ka zbuluar se projekti më i ri i saj muzikor mban titullin “Trauma” dhe do të jetë bashkëpunim. Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar emrin e artistit.

“Trauma, së shpejti në bashkëpunim me …?”, ka shkruar Fifi krahas videos së shkurtër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Kujtojmë që edhe projekti i saj i fundit ishte një duet me reperin e njohur Gjiko. Kënga me titullin “365” u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka grumbulluar mbi dy milionë klikime./abcnews.al