VIDEO/ Ermali i dedikon Amit urimin më të ndjerë për ditëlindje

schedule21:25 - 5 Mars, 2021

schedule 21:25 - 5 Mars, 2021

Moderatorja dhe biznesmenja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska feston sot ditëlindjen.

LEXO EDHE: Ami feston sot ditëlindjen, kush ja bëri surprizën e veçantë

Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte një urim romantik nga ana e bashkëshortit, Ermal Mamaqit. Ky i fundit ka publikuar një video pranë saj në rrjete sociale, krahas së cilës i ka dedikuar fjalët më të ndjera.

Ai shprehet se Ami është i vetmi njeri të cilin e lejon t’i kontrollojë humorin, lumturinë dhe jetën.

“Njeriu i vetëm që i lejoj të më kontrollojë humorin, lumturinë, jetën…Gëzuar dashuri. Sa më shumë rritesh ti, aq më shumë kuptoj që do bëhem një plak mistrec, që do më fshehësh librat, purot dhe konjakun se do të duash të shohim filma bashkë…”, ka shkruar Ermali./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)