Ami feston sot ditëlindjen, kush ja bëri surprizën e veçantë

schedule18:25 - 5 Mars, 2021

schedule 18:25 - 5 Mars, 2021

Moderatorja dhe biznesmenja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e dashur, ashtu si dhe surpriza.

Mirëpo, më e veçanta ka qenë në punë nga stafi i saj. Ka qenë vetë Ami, që e ka publikuar në Instastory një video ku shihen tullumbace dhe letra të bardha me mesazhe speciale.

“Surprizat e ëmbla nga stafi. Ju dua”, ka shkruar ajo krahas videos./abcnews.al