VIDEO / Ecte me shpejtësi në Kamëz, makina përfundon me rrota në ajër

schedule23:10 - 19 Mars, 2020

schedule 23:10 - 19 Mars, 2020

Një aksident ka ndodhur në Institutin Bujqësor në Kamzë. Siç shihet nga pamjet një makinë  është përmbysur dhe ka përfunduar me rrota në ajër.

Disa kalimtarët të rastit kanë ndërhyrë menjëherë për të ndihmuar shoferin e automjetit i cili për fat të mirë nuk ka pësuar dëmtime të rënda./abcnews.al