VIDEO/ Donald Rapo korçar i vërtetë, e djeg me “Mamicën” e famshme

schedule22:28 - 6 Prill, 2020

schedule 22:28 - 6 Prill, 2020

Donald Rapo, futbollisti që në janar la Luftëtarin dhe iu bashkua Laçit, ndjek trendin e futbollistëve të tjerë dhe jo vetëm, që gjatë karantinës postojnë video nga më të ndryshmet.

Festat në shtëpi kanë qenë të shumta, teksa Shaq O’Neal, Theo Hernandez dhe Kevin Prince Boateng e kanë “djegur” dhe videot e tyre janë kthyer në virale.

Donald Rapo fillimisht poston në Tik Tok një nga sfidat e shumta. Më pas kalon në origjinë, në një këngë të korçarit Klajdi Harunit, të famshmen “Mamica”. Këtë herë skena është “Instagrami”, ku Rapo e ka postuar videon. / abcnews.al