VIDEO/ Devijim fatal i Julian Shehut, Dinamo kalon në avantazh

schedule20:59 - 17 Shtator, 2021

schedule 20:59 - 17 Shtator, 2021

Dinamo ka arritur të shënojë në “Elbasan Arena” ndaj Laçit në minutën e 53-të, duke zhbllokuar më në fund ndeshjen.

Në fakt ishte një autogol i Julian Shehut, i cili devijoi krosimin e ulët të Isaevskit dhe tundi fatkeqësisht rrjetën e tij.

Një gol shumë i rëndësishëm ky për këtë sfidë, që duke parë sa e mbyllur është kjo ndeshje, mund të rezultojë vendimtar. /abcnews.al