VIDEO/ Dasma e Shkëlzenit dhe Arminës, ky është fjalimi i Sali Berishës para të ftuarve

schedule21:02 - 25 Shtator, 2022

schedule 21:02 - 25 Shtator, 2022

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani po kurorozojnë këtë të diel në martesë dashurinë e tyre 10-vjeçare.

Ashtu siç edhe e do zakoni dhe tradita e shqiptarit, fjalimin hapës të ceremonisë së martesës e bën babai i dhëndrit, që në këtë rast është kryetari i PD, Sali Berisha.

Në fjalimin e tij Berisha ka falënderuar pjesëmarrësit në dasëm, si dhe ka uruar çiftin për kurorëzimin e dashurisë së tyre.

/Abcnews.al/