VIDEO/ Çlirohet Xavi, Raphinha i dhuron Barçës epërsinë

schedule22:29 - 1 Shkurt, 2023

schedule 22:29 - 1 Shkurt, 2023

Ashtu si dhe Parisi edhe Barcelona e Xavi Hernandez ka kaluar në avantazhin e shumëpritur pas shumë përpjekjesh.

Do të duhej të vinte minuta e 65′-të, ku pas një pasimi të fortë në zonë nga Balde, topi gjen këmbët e brazilianit Raphinha, i cili nga ajo distancë e shkurtër nuk di të gabojë. /i.m /abcnews.al

SHIKONI GOLIN