VIDEO/ Bayern Munchen godet sërish Barçën, Juventusi likujdon Malmon

schedule22:23 - 14 Shtator, 2021

schedule 22:23 - 14 Shtator, 2021

Bayern Munchen ka shënuar edhe një herë në portën e Barcelonës, që konfirmon sot se është një skuadër mesatare dhe do e ketë shumë të vështir të ringrihet brenda një sezoni.

Robert Lewandowski ka tundur rrjetën e Ter Stegen në minutën e 56 për të mbyllur kështu llogaritë dhe historinë e kësaj sfide për destinacionin e tri pikëve.

https://twitter.com/ifast222/status/1437872292818731012

Ndërkohë, edhe Juventus është tjetër nivel sonte. Bardhezinjtë shënuan me Dybala dhe Morata, duke e çuar në 3-0 rezultati ndaj Malmos dhe siguruar fitoren para kohe. /abcnews.al