VIDEO/ Balaj spektakolar në Turqi, gol nga distanca për Boluspor

schedule18:21 - 20 Maj, 2022

schedule 18:21 - 20 Maj, 2022

Sulmuesi i kombëtares, Bekim Balaj ka shënuar një gol spektakolar ditën e sotme në Turqi, në ndeshjen mes Boluspor dhe Altinordu.

Balaj i dhuroi kështu avantazhin skuadrës së tij me një gol nga distanca në minutën e 31-të të takimit.

Ky është goli numër 4 i sulmuesit të kombëtares me Boluspor, teksa ka luajtur në 14 ndeshje.

SHIKO GOLIN

/f.a/abcnews.al