VIDEO /Aksident tek mbikalimi i Saukut në Tiranë

schedule09:06 - 3 December, 2019

schedule09:06 - 3 December, 2019

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm mësohet se një aksident i rëndë ka ndodhur tek mbikalimi i Saukut.

Në këtë aksident janë përfshirë 4 automjete ndërsa nuk është bërë me dije nëse personat e përfshirë në jëtë aksident janë lënduar apo jo. Ata janë larguar për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të saktësuar rrethanat e aksidentit./abcnews.al