Vetëm një ditë pas lindjes, Elita dhe Gjiko i hapin vajzës Instagram

schedule18:05 - 4 Mars, 2021

schedule 18:05 - 4 Mars, 2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, u bënë ditën e djeshme prindër për herë të dytë. Elita solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Bota.

LEXO EDHE:  Pas Zërit, me pamjet nga spitali Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e padëgjuar të vajzës

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Çifti kanë shpërndarë foto në Instagram, duke treguar lindjen e vajzës dhe ajo që bie në sy është se Gjiko në postimin e tij e ka etiketuar profilin e vajzës në Instagram.

Kujtojmë se ata i ka hapur llogari në Instagram edhe djalit më të madh, Zërit./abcnews.al