Vesa Luma shpërthen në lot, çfarë ka bërë i biri kësaj here

schedule16:03 - 25 Qershor, 2021

schedule 16:03 - 25 Qershor, 2021

Sot në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës është arritur një tjetër sukses. Djali i tyre ka përfunduar me suksesin një cikël të bukur të jetës siç është kopshti.

Ka qenë këngëtarja që ka ndarë në rrjete sociale disa foto nga libri i kujtimeve, së bashku me urimet e shokëve të vogëlushit.

“Lamtumirë kopshti. Çfarë udhëtimi i mrekullueshëm! Nuk mund t’iu falenderoj asnjëherë mjaftueshëm”, ka shkruar Vesa.

Më tej, postimet e radhës, ajo i ka shoqëruar postimet me një emoji duke qarë, duke shprehur të gjithë emocionet.

“Gjithë ditën duke qarë, e dua Zelandën e Re”, ka shtuar këngëtarja./abcnews.al