Veliaj bën ‘krushqi’ me mjekun e njohur, publikon videon e ëmbël të të birit me shoqen e tij

schedule13:55 - 6 Mars, 2021

schedule 13:55 - 6 Mars, 2021

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar pak më parë si rrallëherë një video, ku shfaqet i biri Kajan.

Ai shihet i kapur dorë për dore me shoqen e tij, Mei, e cila është edhe vajza e mjekut ortoped Ilvi Begolli.

Ka qenë vetë kryebashkiaku që e ka cilësuar krushk këtë të fundit dhe vogëlushen dashurinë e parë të të birit.

“Dashuria e parë nuk harrohet o krushk Ilvi Begolli #MeidheKai #Tirana”, ka shkruar Veliaj krah videos./abcnews.al