Urimin e ëmbël të Ledrit për ditëlindjen e Sarës do ta donte çdo vajzë

schedule22:25 - 19 Qershor, 2022

schedule 22:25 - 19 Qershor, 2022

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku. Sot për ta është një ditë e veçantë, pasi Sara feston ditëlindjen.

Padyshim nuk kishte se si të mungonte urimi i Ledrit, i cili ka postuar në Instagram dy foto të ëmbla familjare.

”Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar reperi krahas imazheve të publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Sara dhe Ledri janë prindër të një vajzem të cilën e kanë quajtur Poem Blu. Kjo e fundit është një nga fëmijët më të ndjekur në rrjetet sociale./abcnews.al